пн-пт: 09:00 - 18:00

Couture Color

Антибактеріальна рідина для дезінфекції рук COUTURE Colour Antibacterial Liquid 250мл

Антибактеріальна рідина для дезінфекції рук COUTURE Colour Antibacterial Liquid 250мл

115.00грн.

Дезінфекція шкіри рук та чистота робочого простору – дуже важливий момент, який стосується не тільки манікюру. У цьому вам допоможе рідина для дезінфекції рук COUTURE Colour Antibacterial Liquid. ..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Ballet pink Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Ballet pink

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Ballet pink

170.00грн.

Colour Builder Cream gel від бренду COUTURE стане ідеальним матеріалом та помічником у моделюванні та нарощуванні нігтів. Крем-гель у відтінку #Ballet pink має ніжно-рожевий колір, який напов..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Candy pink Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Candy pink

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Candy pink

170.00грн.

Білдер крем-гель від бренду COUTURE - ідеальний матеріал для створення архітектури нігтьової пластини. Він досить простий у використанні, тому проблем не виникне, навіть у новачка. Відтінок #C..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Clear Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Clear

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Clear

170.00грн.

Білдер крем-гель від бренду COUTURE — чудовий матеріал для моделювання та нарощування нігтів. З його текстурою дуже легко працювати, тому навіть новачки у nail-індустрії зможуть оцінити властивості ць..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Dolce pink Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Dolce pink

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Dolce pink

170.00грн.

Процес моделювання нігтьової пластини може бути простим, якщо у вашому арсеналі є Colour Colour Builder cream gel від бренду COUTURE. З цим матеріалом зможуть працювати, навіть новачки, адже продукт м..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Elegant pink Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Elegant pink

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Elegant pink

170.00грн.

COUTURE Colour Builder cream gel від бренду COUTURE — чудовий архітектурний матеріал для моделювання нігтьової пластини. Він не тільки має комфортну текстуру й економне використання, а й досить прости..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Fresh rose Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Fresh rose

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Fresh rose

170.00грн.

Крем-гель Colour Builder від бренду COUTURE — зручний матеріал для нарощування та моделювання нігтів. Продукт має комфортну текстуру, яка дуже легко наноситься. З нею впорається, навіть новачок у nail..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Gray pink Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Gray pink

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Gray pink

170.00грн.

Крем-гель від бренду COUTURE стане вашим ідеальним помічником у моделюванні та нарощуванні нігтів. Засіб дуже простий у використанні. З його текстурою буде легко працювати, навіть новачкові. К..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Honey Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Honey

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Honey

170.00грн.

Шукаєте гарний матеріал для моделювання та нарощування нігтьової пластини? Зверніть увагу на крем-гель від бренду COUTURE, який точно стане вашим помічником у манікюрному процесі. Текстура га..

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Milky white Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Milky white

Білдер крем-гель COUTURE Colour BUILDER CREAM GEL 15мл, #Milky white

170.00грн.

Білдер крем-гель від бренду COUTURE — матеріал для створення архітектури нігтьової пластини. З ним дуже комфортно працювати, навіть новачкам. Текстура гарно тримає потрібну форму (каплю) та м..

Баф брусок білий/рожевий Couture Colour Slim Sanding 180/240

Баф брусок білий/рожевий Couture Colour Slim Sanding 180/240

27.00грн.

Важко уявити манікюрний процес без спеціальних засобів та інструментів. Один із яких — баф Slim Sanding 180/240 від бренду Couture Colour. Він підходить для натуральних та штучних нігтів. Все ..

Баф брусок зелений/рожевий Couture Colour 400/3000 Shiner

Баф брусок зелений/рожевий Couture Colour 400/3000 Shiner

30.00грн.

Підготовка нігтьової пластини — перший крок на шляху до ідеального манікюру, який запам’ятається кожному. Головне, підібрати потрібні засоби та інструменти, які будуть зручні та комфортні у використан..

Гель-лак COUTURE Colour 9мл, 066 Гель-лак COUTURE Colour 9мл, 066

Гель-лак COUTURE Colour 9мл, 066

155.00грн.

Яскравий, немов троянда приправлена ноткою пристрасті насиченого відтінку Couture Colour №066. Червоний колір завжди привертає увагу своєю насиченістю, адже від нього неможливо відвести погляд. ..

Гель-лак COUTURE Colour NEON SUMMER 9мл, 02

Гель-лак COUTURE Colour NEON SUMMER 9мл, 02

155.00грн.

Шукаєте яскравий відтінок для літніх вечорів? Зверніть увагу на стильну колекцію від американського бренду Couture Colour — Neon summer. Яскраво-зелений колір з неоновим фінішем — ідеальний в..

Гель-лак COUTURE Colour NEON SUMMER 9мл, 03

Гель-лак COUTURE Colour NEON SUMMER 9мл, 03

155.00грн.

Колекція Neon summer від американського бренду Couture Colour — ідеальний варіант для літніх вечірок. Всі кольори вражають своєю насиченістю та яскравістю. Такий манікюр точно оцінять всі! Жо..

Показано від 1 до 15 з 138 (всього сторінок: 10)
Показати ще 15 товарів