пн-пт: 09:00 - 18:00

Масло для волосся

Intensive Nutrition Oil / Масло для дуже сухого і пошкодженого волосся, 50 мл. ТМ HELEN YANKO Intensive Nutrition Oil / Масло для дуже сухого і пошкодженого волосся, 50 мл. ТМ HELEN YANKO

Intensive Nutrition Oil / Масло для дуже сухого і пошкодженого волосся, 50 мл. ТМ HELEN YANKO

166.00грн.

Волосся жінки весь час перебуває під впливом шкідливих факторів, зокрема фарби, високої температури тощо. Відновити його вигляд, наповнити корисними речовинами стало можливим завдяки маслу для пошкодж..

Кокосове масло «Parachute» 100 мл

Кокосове масло «Parachute» 100 мл

66.75грн.

Кокосова олія — універсальний засіб, який містить багато цінних компонентів. Його можна використовувати для догляду за тілом, обличчям, а також волоссям.Олія від ТМ «Parachute» не містить шкідливих ре..

Кокосове масло «Parachute» 200 мл

Кокосове масло «Parachute» 200 мл

128.50грн.

Кокосова олія — натуральний і досить універсальний засіб, який містить багато цінних компонентів. Серед яких: вітамін А, Е, С. Його можна застосувати для догляду за тілом, обличчям і волосся. Зас..

Мікропроникаюча олія з протеїнами шовку, збагачена киснем ТМ Beaver, 60мл

Мікропроникаюча олія з протеїнами шовку, збагачена киснем ТМ Beaver, 60мл

518.00грн.

Про розкішне волосся мріє кожна дівчина. Для того, щоб воно було блискучим та шовковистим — необхідно підібрати спеціальний догляд, який буде ідеально підходити вашій структурі. Олія від бренду Beaver..

Натуральна олія проти випадіння волосся ТМ Comex, 150 ml

Натуральна олія проти випадіння волосся ТМ Comex, 150 ml

115.05грн.

Натуральна олія проти випадіння волосся від українського бренду Comex — справжня знахідка для тих, хто хоче зміцнити структуру.Продукт містить корисні компоненти та екстракти індійських рослин. Олія н..

Натуральне кокосове масло, 240 мл, TM Mayur Натуральне кокосове масло, 240 мл, TM Mayur

Натуральне кокосове масло, 240 мл, TM Mayur

116.70грн.

Кокосова олія — один із універсальних продуктів, який можна використовувати для догляду за тілом, обличчям, а також волоссям. Олія від TM Mayur виконує різноманітні функції. Вона зволожує і насичує шк..

Нерафінована кокосова олія Hillary VIRGIN COCONUT OIL, 100 мл Нерафінована кокосова олія Hillary VIRGIN COCONUT OIL, 100 мл

Нерафінована кокосова олія Hillary VIRGIN COCONUT OIL, 100 мл

250.00грн.

Нерафінована кокосова олія Hillary — багатофункціональний косметичний продукт, який можна використовувати по-різному. Засіб чудово відновлює волосся та живить посічені кінчики. Також, кокосова..

Рафіноване кокосове масло HiLLARY, 100 мл Рафіноване кокосове масло HiLLARY, 100 мл

Рафіноване кокосове масло HiLLARY, 100 мл

119.00грн.

Кокосова олія від HiLLARY — універсальний косметичний продукт, який вартий вашої уваги, адже він містить багато корисних речовин, а також має антиоксидантні властивості. Багатофункціональний пр..

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)