пн-пт: 09:00 - 18:00

Топи для гель-лаку

Топ для гель-лаку Aqua Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 30 мл Топ для гель-лаку Aqua Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 30 мл

Топ для гель-лаку Aqua Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 30 мл

322.00грн.

Aqua Gloss Top JOIA vegan 一 це фінішне покриття без липкого шару з ефектом “мокрого” глянцю. Він захищає покриття від механічних пошкоджень, розшарувань або сколів. Унікальна формула цього засобу подб..

Топ для гель-лаку Aqua Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 8 мл Топ для гель-лаку Aqua Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 8 мл

Топ для гель-лаку Aqua Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 8 мл

109.00грн.

Топ для нігтів — важливий nail-продукт, адже від нього залежить стійкість твого покриття. Варто звернути увагу на фініш Aqua Gloss Top JOIA vegan. Він захищає покриття від механічних пошкоджень, сколі..

Топ для гель-лаку Mica Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 8 мл Топ для гель-лаку Mica Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 8 мл

Топ для гель-лаку Mica Gloss Top, глянцевий, JOIA vegan, 8 мл

125.00грн.

UV/LED Mica Gloss Top JOIA vegan 一 це глянцевий фініш без липкого шару з розсипом частинок дрібної декоративної слюди. Декілька рухів пензликом 一 і вишукане покриття готове! Унікальна нейл-новинка ві..

Топ для гель-лаку Soft Touch Top, матовий, JOIA vegan, 30 мл Топ для гель-лаку Soft Touch Top, матовий, JOIA vegan, 30 мл

Топ для гель-лаку Soft Touch Top, матовий, JOIA vegan, 30 мл

322.00грн.

Беззаперечний тренд на матове покриття крокує з нами із сезону в сезон. Такий особливий фініш може змінити загальний вигляд манікюру всього за декілька мазків. Щоб по-іншому поглянути на звичний колір..

Топ для гель-лаку Soft Touch Top, матовий, JOIA vegan, 8 мл Топ для гель-лаку Soft Touch Top, матовий, JOIA vegan, 8 мл

Топ для гель-лаку Soft Touch Top, матовий, JOIA vegan, 8 мл

114.00грн.

Матовий манікюр залишається одним із трендів цього сезону. Створити стильний акцент дуже просто, якщо у твоєму арсеналі є Soft Touch Top JOIA vegan. Продукт виконує відразу декілька функцій. Він захищ..

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Останній крок гель-лакового покриття - нанесення топу. Як останній акорд в музикальній композиції, цей матеріал здатний поставити фінальний акцент в манікюрі. Топ - це верхній, завершальний шар в системі гель-лакового покриття нігтьової пластини. Він захищає всі попередні шари покриття від механічних, фізичних та хімічних впливів.

Лінійка фінішів торгової марки JOIA vegan складається з глянцевого Aqua Gloss Top та матового Soft Touch Top. Якісні топи JOIA vegan - це гарантія того, що манікюр приноситиме клієнту задоволення, залишиться в гарному стані до наступного візиту. Такі nail-продукти забезпечують насиченість кольору, файний глянець та стійкість дизайну чи однотонного покриття протягом тривалого часу.

Особлива, напрочуд безпечна формула складу топів JOIA vegan володіє складом 9 FREE. Ви можете бути впевнені, що під час роботи з цими матеріалами ні Ви, ні Ваш клієнт не зазнає жодного негативного впливу на здоров’я.

Перед тим як купити фініш для гель-лаку майстер повинен вирішити, який результат він очікує отримати в кінці процедури: мокрий глянець чи оксамитову матовість?

Aqua Gloss Top JOIA vegan - прозорий глянцевий топ, що надає нігтям ефект “мокрого блиску”. Nail стилісти відмічають, що працювати цим матеріалом одне задоволення, адже він має комфортну консистенцію, не затікає в бічні валики та не має різкого аромату.

Не зважаючи на те, що бренд JOIA vegan ще молодий, та він вже встиг завоювати серця багатьох професіоналів нігтьової індустрії. Купити топ - звичайна справа. А от купити топ JOIA vegan - справжній джекпот.

Поговоримо про “ideal matte finish”? Матовий манікюр - тред останніх років, який не зменшує своїх обертів. Тому Soft Touch Top JOIA vegan просто зобов’язаний бути в арсеналі кожного майстра. Чому? Вважаємо, що цих переваг більш ніж достатньо: після полімеризації залишається бездоганне оксамитове покриття завдяки дрібним частинкам акрилової пудри, стійкість манікюру до будь-яких пошкоджень, інноваційна формула зберігає цілісність покриття до 3 тижнів, робить нігті приємними на дотик, наче з ефектом велюру.

Важливо також зробити наголос на тому, що бренд JOIA vegan не використовує інгредієнти тваринного походження, та не тестує продукцію на тваринах. Цей факт підтверджено Європейським сертифікатом VEGAN.

Щоб мати 100% впевненість у бездоганному результаті, достатньо купити топ для гель лаку JOIA vegan.