пн-пт: 09:00 - 18:00

Допоміжні засоби та рідини

Nail Dryer JOIA vegan, дегідратор для нігтів, 8 мл Nail Dryer JOIA vegan, дегідратор для нігтів, 8 мл

Nail Dryer JOIA vegan, дегідратор для нігтів, 8 мл

56.00грн.

Дегідратор для нігтів — це продукт, який допоможе створити ідеальне покриття. Багатофункціональний засіб не тільки знежирює та очищує пластину, але й прибирає зайву вологу, яка може зіпсувати манікюр!..

Nail Primer JOIA vegan, безкислотний праймер, 8 мл Nail Primer JOIA vegan, безкислотний праймер, 8 мл

Nail Primer JOIA vegan, безкислотний праймер, 8 мл

56.00грн.

Низькокислотний праймер Nail Primer JOIA vegan стане справжньою знахідкою для створення стійкого манікюру. Він відрізняється від дегідратора чи інших знежирюючих засобів своїми функціями. Саме тому, ц..

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Професійний манікюр вимагає використання не тільки основних засобів (моделюючих гелів, гель-лаків, базових та топ-засобів), але й цілої низки допоміжних продуктів: засобів для догляду за шкірою рук, кутикулою та нігтьовими пластинами, антибактеріальних засобів для рук, праймерів, дегідраторів та дезінфекторів для нігтів, засобів для очищення манікюру від липкого шару та для зняття гель-лаку.

Всі ці засоби та рідини повинні бути присутніми у арсеналі не тільки професійної майстрині манікюру, але й любительки гель-лакового манікюру, що відповідально ставиться до догляду за руками та нігтями.

Варто зауважити, що неймовірна стійкість гель-лакового покриття (а це приблизно 2 – 3 тижні) стає можливою тільки за умови використання допоміжних засобів і рідин у правильній послідовності.

На нашому сайті представлено вичерпний асортимент допоміжних засобів для гель-лакового манікюру та догляду за руками і нігтями:

  • антибактеріальні гелі для рук – важливі гігієнічні засоби, що дбають про ваш захист від патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів;
  • дезінфектори-знежирювачі – виконують одразу три функції: дезинфекції, дегідрації та знежирення; дозволяють прибрати з нігтьових пластин будь-які мікроорганізми; варто зауважити, що після застосування крему для рук на нігтях залишається волога та тонкий шар жиру, через що нанесений без знежирювачів гель-лак не буде стійким;
  • дегідратори – допомагають прибрати залишки вологи з нігтьових пластин, тим самим забезпечуючи стійкість декоративного покриття;
  • грунтовочні покриття (праймери) – запобігають відшаруванню декоративного покриття, оскільки забезпечують максимальну адгезію між нігтьовою пластиною і комплексом база-гель; можуть бути кислотними та безкислотними;
  • засоби для зняття липкого шару: стандартні гель-лаки в процесі полімеризації утворюють липкий шар, який необхідно прибрати для надання манікюру завершеного вигляду та досконалого блиску;
  • засоби для зняття гель-лаку – дозволяють швидко та якісно очистити нігтьові пластини від манікюру, що набрид або втратив свої декоративні властивості з часом.
  • У нас на сайті ви можете придбати допоміжні рідини та засоби від таких відомих брендів, як NUB та PNB. Ви можете бути впевнені у безпечності та ефективності таких засобів, оскільки зазначені виробники приділяють особливу увагу фазі попередніх досліджень.