пн-пт: 09:00 - 18:00

Допоміжні засоби та рідини

 Знежирювач для нігтів NUB Clean Prep Manicure Sanitizer 500 мл  Знежирювач для нігтів NUB Clean Prep Manicure Sanitizer 500 мл

Знежирювач для нігтів NUB Clean Prep Manicure Sanitizer 500 мл

147.00грн.

Clean Prep Manicure Sanitizer від американського бренду NUB – виконує різні функції та може замінити вам відразу декілька засобів. Він знежирює, очищує та прибирає не потрібну вологу з нігтьової пласт..

Artificial nail & tip remover 165 мл

Artificial nail & tip remover 165 мл

95.00грн.

Американський бренд PNB пропонує широкий вибір різноманітних засобів для манікюру. Один із таких — Artificial Nail & Tip Remover. Продукт призначений для зняття штучних нігтів. Він легко та ш..

Artificial nail & tip remover 550 мл

Artificial nail & tip remover 550 мл

165.00грн.

Artificial Nail & Tip Remover від американського бренду PNB — чудовий засіб для зняття штучних нігтів. Продукт легко та швидко розчиняє клей та акрил. З цим впорається, навіть новачок у nail-..

Bond Control 15 мл / Праймер для нігтів Bond Control 15 мл / Праймер для нігтів

Bond Control 15 мл / Праймер для нігтів

90.00грн.

Новий, унікальний бонд праймер для нігтів від бренду PNB - безкислотний препарат, який в рази збільшує стійкість манікюру і спрощує процес його створення. Він ефективно виконує відразу дві функції: ві..

Gel Cleanser 165 мл / для зняття липкого шару Gel Cleanser 165 мл / для зняття липкого шару

Gel Cleanser 165 мл / для зняття липкого шару

90.00грн.

Засіб для зняття липкого шару завершує процес манікюру. Саме тому, важливо обрати продукт, який за лічені секунди надасть нігтикам глянцевий блиск. Gel Cleanser американського бренду PNB підходит..

Gel Cleanser 550 мл / для зняття липкого шару Gel Cleanser 550 мл / для зняття липкого шару

Gel Cleanser 550 мл / для зняття липкого шару

135.00грн.

Зняття гель-лаку — важливий момент всього манікюрного процесу, адже від нього залежить стан ваших нігтів. Радимо звернути увагу на Gel Remover від американського бренду PNB.Він не тільки швидко та дел..

Gel Remover 165 мл Gel Remover 165 мл

Gel Remover 165 мл

114.00грн.

Засіб для зняття гель лаку від компанії PNB - це професійний склад для видалення полімеризованого покриття з нігтьової пластини. Високоефективний засіб дозволяє розчинити гель-лаковий шар менш ніж за ..

Gel Remover 550 мл Gel Remover 550 мл

Gel Remover 550 мл

198.00грн.

Зняття гель-лаку — важливий момент всього манікюрного процесу, адже від нього залежить стан ваших нігтів. Радимо звернути увагу на Gel Remover від американського бренду PNB.Він не тільки швидко та дел..

MOON FULL ULTRABOND+DEHYDRATOR, 8ml

MOON FULL ULTRABOND+DEHYDRATOR, 8ml

69.00грн.

Moon Full Ultrabond+dehydrator —.універсальний nail-продукт, який стане вашим помічником на шляху до створення ідеального дизайну манікюру. Він знежирює нігтьову пластину, а також покращує ..

Nail Dehydrator / Дегідратор для нігтів

Nail Dehydrator / Дегідратор для нігтів

90.00грн.

Підготовка нігтьової пластини — важливий етап у манікюрі, який впливає на якість покриття. Один із продуктів, який допоможе у цьому — Nail Dehydrator від PNB. Дегідратор очищає поверхню від пилу,..

Nail Prep 165 мл / Дезінфектор Nail Prep 165 мл / Дезінфектор

Nail Prep 165 мл / Дезінфектор

90.00грн.

Дезінфекція робочого місця, інструментів та шкіри рук — важливі моменти у роботі nail-майстра. Саме тому, зверніть увагу на дезінфектор Nail Prep від американського бренду PNB.Продукт містить спеціаль..

Nail Prep 550 мл / Дезінфектор Nail Prep 550 мл / Дезінфектор

Nail Prep 550 мл / Дезінфектор

135.00грн.

Дезінфекція — важливий момент у роботі nail-майстра, який гарантує не тільки вашу безпеку, але й довготривалість манікюру. У цьому допоможе дезінфектор Nail Prep від американського бренду PNB.У складі..

Безкислотний праймер GO ACTIVE Ultra Bond 10мл

Безкислотний праймер GO ACTIVE Ultra Bond 10мл

70.00грн.

Всі ми чудово знаємо  що для того, щоб на наших нігтиках трималось покриття потрібен праймер!Безкислотний праймер GO ACTIVE Ultra Bond чудово справляється з покладеним на нього завданням, забеспе..

Показано від 1 до 15 з 37 (всього сторінок: 3)

Професійний манікюр вимагає використання не тільки основних засобів (моделюючих гелів, гель-лаків, базових та топ-засобів), але й цілої низки допоміжних продуктів: засобів для догляду за шкірою рук, кутикулою та нігтьовими пластинами, антибактеріальних засобів для рук, праймерів, дегідраторів та дезінфекторів для нігтів, засобів для очищення манікюру від липкого шару та для зняття гель-лаку.

Всі ці засоби та рідини повинні бути присутніми у арсеналі не тільки професійної майстрині манікюру, але й любительки гель-лакового манікюру, що відповідально ставиться до догляду за руками та нігтями.

Варто зауважити, що неймовірна стійкість гель-лакового покриття (а це приблизно 2 – 3 тижні) стає можливою тільки за умови використання допоміжних засобів і рідин у правильній послідовності.

На нашому сайті представлено вичерпний асортимент допоміжних засобів для гель-лакового манікюру та догляду за руками і нігтями:

  • антибактеріальні гелі для рук – важливі гігієнічні засоби, що дбають про ваш захист від патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів;
  • дезінфектори-знежирювачі – виконують одразу три функції: дезинфекції, дегідрації та знежирення; дозволяють прибрати з нігтьових пластин будь-які мікроорганізми; варто зауважити, що після застосування крему для рук на нігтях залишається волога та тонкий шар жиру, через що нанесений без знежирювачів гель-лак не буде стійким;
  • дегідратори – допомагають прибрати залишки вологи з нігтьових пластин, тим самим забезпечуючи стійкість декоративного покриття;
  • грунтовочні покриття (праймери) – запобігають відшаруванню декоративного покриття, оскільки забезпечують максимальну адгезію між нігтьовою пластиною і комплексом база-гель; можуть бути кислотними та безкислотними;
  • засоби для зняття липкого шару: стандартні гель-лаки в процесі полімеризації утворюють липкий шар, який необхідно прибрати для надання манікюру завершеного вигляду та досконалого блиску;
  • засоби для зняття гель-лаку – дозволяють швидко та якісно очистити нігтьові пластини від манікюру, що набрид або втратив свої декоративні властивості з часом.
  • У нас на сайті ви можете придбати допоміжні рідини та засоби від таких відомих брендів, як NUB та PNB. Ви можете бути впевнені у безпечності та ефективності таких засобів, оскільки зазначені виробники приділяють особливу увагу фазі попередніх досліджень.