пн-пт: 09:00 - 18:00

Дизайн нігтів

Galaxy Gel 01 Pink Galaxy Gel 01 Pink

Galaxy Gel 01 Pink

129.00грн.

Унікальний гель PNB, за допомогою якого можна створити неймовірно привабливий дизайн нігтів. Шестикутні блискітки ідеально наносяться на нігтьову пластину, створюючи яскраву картину.Всього лише за одн..

Galaxy Gel 02 Rainbow Galaxy Gel 02 Rainbow

Galaxy Gel 02 Rainbow

129.00грн.

Блискуча веселка на ваших нігтиках приверне увагу всіх оточуючих навіть на відстані. Тепер є шанс створити дивовижний декор нігтів гелем, використовуючи Galaxy Gel 02 Rainbow.Процес нанесення і поліме..

Galaxy Gel 03 Gold Galaxy Gel 03 Gold

Galaxy Gel 03 Gold

129.00грн.

Золотистий декор для нігтів гелем Galaxy Gel 03 Gold виконується за кілька хвилин.Ваші нігтики перетворюються в яскраву картину, на якій красиво переливаються шестикутні блискітки. Рельєфне покриття в..

Galaxy Gel 04 Red Galaxy Gel 04 Red

Galaxy Gel 04 Red

129.00грн.

UV / LED Гелексі гель 04 червонийЩільний прозорий гель, густо насичений червоним глітером, різним за формою та розмірами. Круглі та шестикутні блискітки створюють об'ємний, неймовірно яскравий ефект н..

Galaxy Glitter PNB 01 Galaxy Glitter PNB 01

Galaxy Glitter PNB 01

20.00грн.

Ідея використання сухих блискіток належить нашим предкам. Для цього вони використовували порошок гематиту. Взявши ідею за основу, фахівці PNB, розробили засіб: глиттер для нігтів.Продукт PNB під номер..

Galaxy Glitter PNB 02 Galaxy Glitter PNB 02

Galaxy Glitter PNB 02

20.00грн.

Сьогодні гліттер для нігтів - мегатренд. Не кожен, звичайно, а той, який не має аналогів, має відмінну якість, простоту в застосуванні. Все це про колекцію PNB-номер 02.З ним можна виконати оригінальн..

Galaxy Glitter PNB 03 Galaxy Glitter PNB 03

Galaxy Glitter PNB 03

20.00грн.

Чарівний пилок від американської ТМ PNB отримав оцінку екстра якісного і супер необхідного засобу. Нічого казкового, звичайно, в ньому немає. Це гліттер для нігтів з колекції Galaxy під номером 03. Вс..

Galaxy Glitter PNB 04 Galaxy Glitter PNB 04

Galaxy Glitter PNB 04

20.00грн.

Продукція ПНБ без засобу  із назвою гліттер для нігтів, була б неповною, тому споживачі побачили «Галактику» - добірку унікальних сипучих товарів. № 04 - продукт, що складається з найдрібніших бл..

Galaxy Glitter PNB 05 Galaxy Glitter PNB 05

Galaxy Glitter PNB 05

20.00грн.

Можливо у вас ще немає засобу, який називається просто: гліттер для нігтів. Пропонуємо вам звернути увагу на оригінальний продукт чудової якості з колекції ПНБ під номером 05.Сміливе поєднання сухих б..

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шіммером PNB 01 срібло Shimmer Gel Paste / Гель паста з шіммером PNB 01 срібло

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шіммером PNB 01 срібло

129.00грн.

З такою гель пастою PNB ви зможете включити власну фантазію, створюючи на нігтики дивовижні рельєфні малюнки.Срібний колір є незамінним відтінком, який буде гармонійно поєднуватися з іншими шіммерами...

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 02 золото Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 02 золото

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 02 золото

129.00грн.

Сьогодні варіантів створити бездоганний та унікальний манікюр безліч. Головне, правильно обрати засоби для цього. Гель-паста з шиммером PNB 02 золото дозволить виглядати привабливо, розробити оригінал..

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 05 червона Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 05 червона

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 05 червона

129.00грн.

Пристрасні та романтичні особи обов’язково оберуть для себе гель-пасту з шиммером PNB 05 червону. Цей засіб має щільну текстуру та максимально насичений дрібним шиммером червоного кольору. Консистенці..

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 06 синя Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 06 синя

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 06 синя

129.00грн.

Гель-паста с шиммером PNB 06 синя стане засобом, за допомогою якого можна створити об’ємні та рельєфні малюнки, перетворити нігті на зоряне небо, всіяне тисячами надзвичайних блискіток. Щільна консист..

Shimmer Gel Paste / Гель паста с шиммером PNB 03 бежева Shimmer Gel Paste / Гель паста с шиммером PNB 03 бежева

Shimmer Gel Paste / Гель паста с шиммером PNB 03 бежева

129.00грн.

Гель-паста з шиммером PNB 03 бежева точно не залишить байдужою жодну красуню! Сяючий тисячами блискіток золотистого кольору, цей засіб допоможе створити рельєфний або об’ємний малюнок. Його благородні..

Shimmer Gel Paste / Гель-паста з шиммером PNB 04 рожевий металік Shimmer Gel Paste / Гель-паста з шиммером PNB 04 рожевий металік

Shimmer Gel Paste / Гель-паста з шиммером PNB 04 рожевий металік

129.00грн.

Це спеціальний матеріал, який використовується для створення дизайнерського манікюру. Рельєфний малюнок з тисячами рожевих блискіток на ваших нігтиках виглядатиме дуже привабливо.Любительки нестандарт..

Показано від 1 до 15 з 133 (всього сторінок: 9)

Все що потрібно для вишуканих нігтьових дизайнів для досвідчених майстринь манікюру та просто творчих особистостей, що бажають власноруч створювати маленькі шедеври нейл-арту, – ви знайдете на цій сторінці.

Дизайн нігтів – це мистецький процес, що вимагає різноманіття засобів. Надзвичайно широкий асортимент, представлений на нашому сайті, дозволить вам втілити в реальність будь-який творчий задум.

В арсеналі майстрині нейл-арту обов’язково мають бути наступні засоби для дизайну нігтів:

  • гель-пасти: багата палітра відтінків в серіях „Зоряний шлях”, „Барельєф” та ін. дозволять вам робити не тільки різноманітні малюнки, але й об’ємні нейл-арти;
  • гель-пасти шіммери – привабливий блиск коштовних металів, ніжне сяяння пастельних відтінків, широка гамма насичених кольорів з сонячними лелітками – завдяки цим засобам ви зможете реалізувати безмежну кількість ідей;
  • гель-павутинки: в руках майстрині тоненькі ниточки гелю утворюють ніжні мережива та вишукану сувору геометрію, природні візерунки та абстракції – до ваших послуг не тільки чорний та білий гель, але й соковиті неонові кольори, срібло та золото та безліч відтінків з шіммером;
  • гель-фарби серій Gel Paint та Art Impress: ексклюзивний розпис нігтьових пластин стає можливим завдяки сучасним гель-фарбам з оптимізованою молекулярною структурою – такий дизайн нігтів буде мати надсучасний вигляд!
  • гель для дизайну нігтів: космічні краєвиди серії „Галаксі”, неповторні відтінки серії „Шіммер-гель”, вишукані переливи Silver Fusion – все це має обов’язково бути в скриньці нейл-дизайнерки, що стежить за актуальними трендами;
  • гель-пластівці – оригінальний малюнок, що утворює Flakes Gel, дозволить зробити арсенал ваших художніх рішень ще більш багатим та різноманітним.
  • І все це – продукція провідних брендів, що працюють у фронтирі новітніх розробок засобів для дизайну нігтів. На сторінці представлені засоби для нейл-арту від всесвітньо відомих брендів NUB та PNB. А це означає, що створені вами шедеври будуть зберігатися на нігтях у бездоганному вигляді протягом двох-трьох тижнів. І все це – без найменшого ризику для здоров’я нігтьових пластин!

    Зробіть свої творчі можливості безмежними завдяки сучасним засобам для нейл-арту, представленими на сайті Keenters!