Гель-лак JOIA vegan 017, 6 мл
Гель-лак JOIA vegan 017, 6 мл
- Бренди JOIA vegan
- Код товару: 3017
- Наявність: Нет в наличии
Гарантія: 100% оригінальна продукція
Відтінок JOIA vegan 017 переносить нас у безкраї поля атмосферного Провансу з ніжною лавандою, яка оповила все навкруги своєю невагомою ковдрою з квітів. Надихаюча композиція освіжить твій манікюр та надасть йому яскравості. Один із трендів — однотонний манікюр з різними відтінками з однієї кольорової гами. Спробуй поєднати гель-лак JOIA vegan 017 з бузковим відтінком або кольором фуксії. Цікава комбінація, яка не залишить твій nail-дизайн без компліментів.
Гель-лак відрізняється самовирівнюючими властивостями. Максимально зручне нанесення, завдяки якісно виготовленому пензлику. Ідеально лягає в один шар. Не утворює смуг і не розтікається. Неймовірна стійкість, щільність, яскравість, насиченість пігменту. Швидка полімеризація. Не має різкого запаху. Унікальна формула складу 15 FREE.
- Прибери глянець з усієї поверхні нігтя за допомогою бафу 180 гріт або пилки, абразивністю 240 гріт, покрий її дегідратором Nail Dryer JOIA vegan та безкислотним праймером Nail Primer JOIA vegan.
- Нанеси та полімеризуй тонкий шар базового покриття.
- Нанеси гель-лак і полімеризуй у LED-лампі 48 W щонайменше 60 секунд. При необхідності після полімеризації першого шару процедуру можна повторити.
- Нанеси глянцеве або матове топове покриття JOIA vegan та полімеризуй у LED-лампі 48 W не менше 60 секунд.
Гель-лаки | |
Колір | фіолетовий |
Тип | |
Країна виробництва | Україна |
Емкость | |
Об`єм | 6 ml |