пн-пт: 09:00 - 18:00

Сироватки, еліксири

Гіалуронова сироватка глибокого зволоження Lapush Moisturizing Complex Serum 30 мл ТМ Lapush Гіалуронова сироватка глибокого зволоження Lapush Moisturizing Complex Serum 30 мл ТМ Lapush

Гіалуронова сироватка глибокого зволоження Lapush Moisturizing Complex Serum 30 мл ТМ Lapush

170.00грн.

Гіалуронова сироватка Moisturizing Complex Serum від ТМ Lapush — це справжня знахідка для зволоження шкіри. Продукт не тільки захищає від сухості та стягнутості, а й надає захист від негативного вплив..

Гіалуронова сироватка для обличчя 30 мл ТМ Looky Look

Гіалуронова сироватка для обличчя 30 мл ТМ Looky Look

350.00грн.

Зволоження шкіри — важливий момент у beauty-догляді. Він допомагає уникнути багатьох неприємних наслідків. Саме тому, варто придбати гіалуронову сироватку для обличчя від українського бренду Looky Loo..

Сироватка Lapush Glycolic Acid Serum з гліколієвою кислотою 30 мл ТМ Lapush Сироватка Lapush Glycolic Acid Serum з гліколієвою кислотою 30 мл ТМ Lapush

Сироватка Lapush Glycolic Acid Serum з гліколієвою кислотою 30 мл ТМ Lapush

180.00грн.

Сироватка для обличчя — це саме той продукт, який допоможе швидше та ефективніше вирішити певні beauty-проблеми. Яскравий приклад — Lapush Glycolic Acid Serum від ТМ Lapush. Головним компон..

Сироватка для обличчя HOLLYSKIN Collagen Glow Serum

Сироватка для обличчя HOLLYSKIN Collagen Glow Serum

292.00грн.

Сироватка для обличчя Collagen Glow Serum від HOLLYSKIN — чудовий варіант догляду для відновлення шкіри. Серед основних компонентів — морський колаген. Він насичує корисними компонентами, підтр..

Сироватка для обличчя HOLLYSKIN Hyaluronic Acid Serum

Сироватка для обличчя HOLLYSKIN Hyaluronic Acid Serum

292.00грн.

Догляд за обличчям — важлива частина косметичної рутини. Варто ретельно підбирати засоби, які будуть вирішувати ваші основні beauty-проблеми. Наприклад, сироватка HOLLYSKIN Hyaluronic Acid Seru..

Сироватка для повік і шкіри навколо очей "Plantian Knapweed & Chestnut" 30мл ТМ Biono Сироватка для повік і шкіри навколо очей "Plantian Knapweed & Chestnut" 30мл ТМ Biono

Сироватка для повік і шкіри навколо очей "Plantian Knapweed & Chestnut" 30мл ТМ Biono

280.00грн.

Beauty-продукт Plantian Knapweed & Chestnut від ТМ Biono — чудовий варіант для догляду за ніжною зоною шкіри навколо очей та повік. Сироватка має ефективну формулу. До її складу входить: екст..

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)