пн-пт: 09:00 - 18:00

Дизайн нігтів

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шіммером PNB 01 срібло Shimmer Gel Paste / Гель паста з шіммером PNB 01 срібло

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шіммером PNB 01 срібло

129.00грн.

З такою гель пастою PNB ви зможете включити власну фантазію, створюючи на нігтики дивовижні рельєфні малюнки.Срібний колір є незамінним відтінком, який буде гармонійно поєднуватися з іншими шіммерами...

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 02 золото Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 02 золото

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 02 золото

129.00грн.

Сьогодні варіантів створити бездоганний та унікальний манікюр безліч. Головне, правильно обрати засоби для цього. Гель-паста з шиммером PNB 02 золото дозволить виглядати привабливо, розробити оригінал..

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 05 червона Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 05 червона

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 05 червона

129.00грн.

Пристрасні та романтичні особи обов’язково оберуть для себе гель-пасту з шиммером PNB 05 червону. Цей засіб має щільну текстуру та максимально насичений дрібним шиммером червоного кольору. Консистенці..

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 06 синя Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 06 синя

Shimmer Gel Paste / Гель паста з шиммером PNB 06 синя

129.00грн.

Гель-паста с шиммером PNB 06 синя стане засобом, за допомогою якого можна створити об’ємні та рельєфні малюнки, перетворити нігті на зоряне небо, всіяне тисячами надзвичайних блискіток. Щільна консист..

Shimmer Gel Paste / Гель паста с шиммером PNB 03 бежева Shimmer Gel Paste / Гель паста с шиммером PNB 03 бежева

Shimmer Gel Paste / Гель паста с шиммером PNB 03 бежева

129.00грн.

Гель-паста з шиммером PNB 03 бежева точно не залишить байдужою жодну красуню! Сяючий тисячами блискіток золотистого кольору, цей засіб допоможе створити рельєфний або об’ємний малюнок. Його благородні..

Shimmer Gel Paste / Гель-паста з шиммером PNB 04 рожевий металік Shimmer Gel Paste / Гель-паста з шиммером PNB 04 рожевий металік

Shimmer Gel Paste / Гель-паста з шиммером PNB 04 рожевий металік

129.00грн.

Це спеціальний матеріал, який використовується для створення дизайнерського манікюру. Рельєфний малюнок з тисячами рожевих блискіток на ваших нігтиках виглядатиме дуже привабливо.Любительки нестандарт..

Гель павутинка PNB жовта, неон Гель павутинка PNB жовта, неон

Гель павутинка PNB жовта, неон

115.00грн.

UV/LED WEB GEL NEON Yellow PNB — це неонова гель-павутинка за допомогою якої легко і просто виконуються яскраві, красиві геометричні малюнки з тонкими лініями та повітряні дизайни. Neon Yellow — н..

Гель павутинка PNB помаранчева, неон Гель павутинка PNB помаранчева, неон

Гель павутинка PNB помаранчева, неон

115.00грн.

UV/LED WEB GEL NEON Orange PNB — це неонова гель-павутинка за допомогою якої легко і просто виконуються яскраві, красиві геометричні малюнки з тонкими лініями та повітряні дизайни. Neon Orange..

Гель павутинка PNB рожева, неон Гель павутинка PNB рожева, неон

Гель павутинка PNB рожева, неон

115.00грн.

UV/LED WEB GEL NEON Pink PNB — це неонова гель-павутинка за допомогою якої легко і просто виконуються яскраві, красиві геометричні малюнки з тонкими лініями та повітряні дизайни. Neon Pin..

Гель павутинка синій PNB / UV/LED WebGel Blue Гель павутинка синій PNB / UV/LED WebGel Blue
Показано від 1 до 15 з 64 (всього сторінок: 5)

Все що потрібно для вишуканих нігтьових дизайнів для досвідчених майстринь манікюру та просто творчих особистостей, що бажають власноруч створювати маленькі шедеври нейл-арту, – ви знайдете на цій сторінці.

Дизайн нігтів – це мистецький процес, що вимагає різноманіття засобів. Надзвичайно широкий асортимент, представлений на нашому сайті, дозволить вам втілити в реальність будь-який творчий задум.

В арсеналі майстрині нейл-арту обов’язково мають бути наступні засоби для дизайну нігтів:

  • гель-пасти: багата палітра відтінків в серіях „Зоряний шлях”, „Барельєф” та ін. дозволять вам робити не тільки різноманітні малюнки, але й об’ємні нейл-арти;
  • гель-пасти шіммери – привабливий блиск коштовних металів, ніжне сяяння пастельних відтінків, широка гамма насичених кольорів з сонячними лелітками – завдяки цим засобам ви зможете реалізувати безмежну кількість ідей;
  • гель-павутинки: в руках майстрині тоненькі ниточки гелю утворюють ніжні мережива та вишукану сувору геометрію, природні візерунки та абстракції – до ваших послуг не тільки чорний та білий гель, але й соковиті неонові кольори, срібло та золото та безліч відтінків з шіммером;
  • гель-фарби серій Gel Paint та Art Impress: ексклюзивний розпис нігтьових пластин стає можливим завдяки сучасним гель-фарбам з оптимізованою молекулярною структурою – такий дизайн нігтів буде мати надсучасний вигляд!
  • гель для дизайну нігтів: космічні краєвиди серії „Галаксі”, неповторні відтінки серії „Шіммер-гель”, вишукані переливи Silver Fusion – все це має обов’язково бути в скриньці нейл-дизайнерки, що стежить за актуальними трендами;
  • гель-пластівці – оригінальний малюнок, що утворює Flakes Gel, дозволить зробити арсенал ваших художніх рішень ще більш багатим та різноманітним.
  • І все це – продукція провідних брендів, що працюють у фронтирі новітніх розробок засобів для дизайну нігтів. На сторінці представлені засоби для нейл-арту від всесвітньо відомих брендів NUB та PNB. А це означає, що створені вами шедеври будуть зберігатися на нігтях у бездоганному вигляді протягом двох-трьох тижнів. І все це – без найменшого ризику для здоров’я нігтьових пластин!

    Зробіть свої творчі можливості безмежними завдяки сучасним засобам для нейл-арту, представленими на сайті Keenters!