пн-пт: 09:00 - 18:00

Допоміжні засоби та рідини

Бескислотный праймер NUB Acid Free Primer 8 мл Бескислотный праймер NUB Acid Free Primer 8 мл

Бескислотный праймер NUB Acid Free Primer 8 мл

66.00грн.

Безкислотний праймер американського бренду NUB - засіб, який має бути у вашому арсеналі, адже він забезпечує краще зчеплення між нігтьовою пластиною та базою. За допомогою нього, можна уникнути таких ..

Кислотний праймер / Acid Primer 15 мл

Кислотний праймер / Acid Primer 15 мл

90.00грн.

Кислотний праймер від американського бренду PNB готує нігтьову пластину до манікюру. Продукт ідеально підходить для професійного і домашнього використання. Праймер містить спеціальні кислоти, ант..

MOON FULL ULTRABOND+DEHYDRATOR, 8ml

MOON FULL ULTRABOND+DEHYDRATOR, 8ml

69.00грн.

Moon Full Ultrabond+dehydrator —.універсальний nail-продукт, який стане вашим помічником на шляху до створення ідеального дизайну манікюру. Він знежирює нігтьову пластину, а також покращує зчепле..

SPA-Перчатки для маникюра NUB manicure gloves 5шт SPA-Перчатки для маникюра NUB manicure gloves 5шт

SPA-Перчатки для маникюра NUB manicure gloves 5шт

189.00грн.

Справжнє відновлення шкіри рук зі спеціальним доглядом від бренду NUB. Spa-рукавички для манікюру NUB manicure gloves стануть крутим доповненням вашого косметичного арсеналу. Вони наповнені всере..

SPA-Шкарпетки для педикюру NUB pedicure socks 5шт SPA-Шкарпетки для педикюру NUB pedicure socks 5шт

SPA-Шкарпетки для педикюру NUB pedicure socks 5шт

249.00грн.

Придбавши носочки NUB pedicure socks, педикюр перетворюється на справжній spa-релакс. Вони ідеально підходять для використання у парі з різними косметичними засобами (наприклад, кремом), адже за ..

Безкислотний праймер GO ACTIVE Ultra Bond 10мл

Безкислотний праймер GO ACTIVE Ultra Bond 10мл

70.00грн.

Всі ми чудово знаємо  що для того, щоб на наших нігтиках трималось покриття потрібен праймер!Безкислотний праймер GO ACTIVE Ultra Bond чудово справляється з покладеним на нього завданням, забеспе..

Дегідратор COUTURE Colour DEHYDRATOR 9мл

Дегідратор COUTURE Colour DEHYDRATOR 9мл

75.00грн.

Підготовка нігтьової пластини — важливий етап манікюрного процесу. Від нього залежить довготривалість покриття. Зробити це дуже легко і просто, якщо під рукою є дегідратор від американського бренду Co..

Дегідратор GO ACTIVE Prep Step 10мл

Дегідратор GO ACTIVE Prep Step 10мл

70.00грн.

Прикраса жіночих ручок - це звичайно манікюр! А запорукою дійсно якісного та довготривалого покриття є використання дегідратора. Очистити, підсушити та підготувати нігтьову пластину - це і є робота де..

Засіб для видалення гелю і гель-лаку COUTURE Colour Gel Remover with Green Tea Extract 300мл

Засіб для видалення гелю і гель-лаку COUTURE Colour Gel Remover with Green Tea Extract 300мл

115.00грн.

Не любите процес зняття гель-лаку? Тоді варто спробувати засіб для видалення гелю і гель-лаку від американського бренду Couture Colour. Він має делікатну формулу, яка швидко розм’якшує покриття та не ..

Засіб для видалення гелю і гель-лаку COUTURE Colour Gel Remover with Lanolin 300мл

Засіб для видалення гелю і гель-лаку COUTURE Colour Gel Remover with Lanolin 300мл

115.00грн.

Засіб для видалення гелю і гель-лаку допоможе очистити нігтьову пластину від кольорового покриття за 10-15 хвилин. Продукт підходить для професійного і домашнього використання. Його делікатна фор..

Засіб для видалення дисперсійного шару COUTURE Colour Nail Surface Cleanser/Remover Sticky Layer 300мл

Засіб для видалення дисперсійного шару COUTURE Colour Nail Surface Cleanser/Remover Sticky Layer 300мл

115.00грн.

Глянцевий блиск додає манікюру вишуканості та елегантності. Тому варто звернути увагу на засіб для видалення дисперсійного шару від бренду Couture Colour. Він ідеально підходить для професійного ..

Засіб для видалення кутикули COUTURE Colour Cuticle Remover 9мл

Засіб для видалення кутикули COUTURE Colour Cuticle Remover 9мл

75.00грн.

Догляд за зоною кутикули, не менш важливий, ніж вибір нового nail-дизайну. Полегшити цей процес і перетворити його у справжній relax-відпочинок допоможе Cuticle Remover від Couture colour.Продукт делі..

Конструюються рідина для акрил-гелю NUB Magic Fluid. Slip Soluton 250ml

Конструюються рідина для акрил-гелю NUB Magic Fluid. Slip Soluton 250ml

99.00грн.

Рідина для конструювання для акрил-гелю створена для створення бездоганного манікюру. Завдяки рідині є змога вирівняти та розгладити шар акрил-гелю по нігтьовій пластині, надавши йому потрібну форму. ..

Показано від 1 до 15 з 41 (всього сторінок: 3)

Професійний манікюр вимагає використання не тільки основних засобів (моделюючих гелів, гель-лаків, базових та топ-засобів), але й цілої низки допоміжних продуктів: засобів для догляду за шкірою рук, кутикулою та нігтьовими пластинами, антибактеріальних засобів для рук, праймерів, дегідраторів та дезінфекторів для нігтів, засобів для очищення манікюру від липкого шару та для зняття гель-лаку.

Всі ці засоби та рідини повинні бути присутніми у арсеналі не тільки професійної майстрині манікюру, але й любительки гель-лакового манікюру, що відповідально ставиться до догляду за руками та нігтями.

Варто зауважити, що неймовірна стійкість гель-лакового покриття (а це приблизно 2 – 3 тижні) стає можливою тільки за умови використання допоміжних засобів і рідин у правильній послідовності.

На нашому сайті представлено вичерпний асортимент допоміжних засобів для гель-лакового манікюру та догляду за руками і нігтями:

  • антибактеріальні гелі для рук – важливі гігієнічні засоби, що дбають про ваш захист від патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів;
  • дезінфектори-знежирювачі – виконують одразу три функції: дезинфекції, дегідрації та знежирення; дозволяють прибрати з нігтьових пластин будь-які мікроорганізми; варто зауважити, що після застосування крему для рук на нігтях залишається волога та тонкий шар жиру, через що нанесений без знежирювачів гель-лак не буде стійким;
  • дегідратори – допомагають прибрати залишки вологи з нігтьових пластин, тим самим забезпечуючи стійкість декоративного покриття;
  • грунтовочні покриття (праймери) – запобігають відшаруванню декоративного покриття, оскільки забезпечують максимальну адгезію між нігтьовою пластиною і комплексом база-гель; можуть бути кислотними та безкислотними;
  • засоби для зняття липкого шару: стандартні гель-лаки в процесі полімеризації утворюють липкий шар, який необхідно прибрати для надання манікюру завершеного вигляду та досконалого блиску;
  • засоби для зняття гель-лаку – дозволяють швидко та якісно очистити нігтьові пластини від манікюру, що набрид або втратив свої декоративні властивості з часом.
  • У нас на сайті ви можете придбати допоміжні рідини та засоби від таких відомих брендів, як NUB та PNB. Ви можете бути впевнені у безпечності та ефективності таких засобів, оскільки зазначені виробники приділяють особливу увагу фазі попередніх досліджень.