пн-пт: 09:00 - 18:00

Як JOIA vegan допомагає тваринам під час війни?


  • Як JOIA vegan допомагає тваринам під час війни?
25.03.2022

Важливий вектор діяльності JOIA vegan - це благодійна допомога притулкам України. В період активних воєнних дій цей аспект набуває ще більшої актуальності та необхідності оперативно реагувати на нові реалії.

Тому, наразі, JOIA vegan відраховує 1 UAH від продажу кожного флакона до Благодійного Фонду “Happy Paw”, який, своєю чергою, опікується 63 притулками для тварин по всій території нашої держави. Щоденно фонд отримує нові запити від притулків на вирішення конкретних, нагальних проблем.

Купуючи продукцію JOIA vegan, ти допомагаєш вирішувати всі ці важливі питання. Цією статтею хочемо розказати як насправді багато добрих справ вдається зробити, завдяки нашій спільній роботі.

За допомогою американської організації “Home whines and lickers”, Фонду вдалося підтримати життя притулків, що наразі знаходяться у найгарячіших точках бойових дій України. Понад 3 тонни корму вже відправились на схід. Значну частину гуманітарної допомоги отримали від міжнародної організації захисту тварин ОІРА, за допомогою яких більше, ніж 300 тварин у притулках київської області отримали 1126 кг корму.

За період війни вдалося налагодити постачання гуманітарної допомоги та корму для притулку “Best Friends”. За останніми даними, на жаль, цей притулок все ще знаходиться на території активних бойових дій, як і більшість притулків Київської області. Питання харчування тварин вирішено, залишається тільки чекати покращення загальної ситуації в регіоні.

Вдалося закупити та передати переноски для евакуації тварин з Харківського притулку.

Щодня ведеться активна співпраця з волонтерами, які беруть на себе відповідальність за евакуацію та піклування про чотирилапих друзів.

Цифри скажуть більш красномовно. За період війни:

  • загалом було отримано більш ніж 1 млн грн на допомогу тваринам
  • допомогли 103 притулкам: великим, маленьким та домашнього типу
  • відправили по Україні 28 000 кг корму
  • допомогли 120 волонтерам, які зараз опікуються 1581 тваринами

Зараз багато притулків знаходяться в максимально критичній ситуації і потребують негайної допомоги: в притулок у м. Макарові потрапив снаряд і розпочалася пожежа. Притулок у Гостомелі постраждав від обстрілів окупантів, загинуло багато тварин. Очікуємо безпечні гуманітарні коридори для налагодження постачання всього необхідного до цих регіонів.

Майстри, які вже встигли оцінити якість матеріалів JOIA vegan та здійснюють повторні покупки, роблять значний благодійний вклад. За кожним флаконом JOIA vegan стоїть не тільки бездоганна манікюрна композиція, а й конкретна допомога у вигляді: корму, ліків, переносок та іншої гуманітарної допомоги.

Підтримати благодійну ініціативу дуже просто, достатньо купити гель-лаки JOIA vegan у в офлайн-магазинах наших офіційних представників або в інтернет-магазині keenters.com. Актуальний список партнерів розміщено тут.